Bodový zisk z poslednej soboty

29.09.2012 |

Tak aj dneska sa našim tímom vcelku darilo. Obidva hrali na vonkajších dráhach, kde si chceli ísť zobrať 2 body a z chuti si zahrať. ŠKK Trstená "A" si tento cieľ splnilo, všetci Trstenčania hrali celý zápas skutočne tímovo a nie je náhoda, že zvíťazili 7:1 Image and video hosting by TinyPic

Touto cestou gratulujem Borisovi Dzurekovi za skvelý výkon, ktorý dúfajme, že minimálne zopakuje. A celému kádru za bojovnosť.

Trstenský druhý tím navštívil kolkáreň v Podbrezovej, kde mali silného súpera Žarnovicu. Aj oni ukázali, že ako sa hrávajú kolky v Trstenej a to už od začiatku. Ako prvá trojica hráčov začala, tak potom pokračovala aj druhá a nepustila súpera do vedenia.

Image and video hosting by TinyPic

Milan Urban si zaslúži pochvalu za kvalitne odvedenú prácu pre tím. No nemôžeme zabudnúť ani na zvyšok kádra, ktorý taktiež predviedol kvalitný výkon a ukázal natrénovanú formu.

__

Budúci týždeň je voľný, čiže si hráči môžu oddýchnuť a trošku držať palce našim ženám, ktoré nás idú reprezentovať do Srbska, na Európsky pohár, v ktorom si miesto vybojovali minuloročnými úspechmi v lige. Tak ženy, nech vám to padá a nezabúdajte, že hrá sa s úsmevom, lebo zamračeným tváram sa boja aj koly padať :)